Wyjątkowy prezent na Walentynki

prezent dla dziewczynyWitajcie moje Słoneczka,

Jak Wasze przygotowania do Święta Zakochanych? Zapominalskim przypominam, że to już w piątek 😉

Wszyscy na pewno zauważyliście ociekające serduszkami i czerwienią wystawy sklepowe. Nie da się ominąć Walentynek szerokim łukiem. Znam zarówno zwolenników, jak i przeciwników tego święta. A Wy, do których się zaliczacie?

Jeśli chodzi o prezent z tej okazji to warto podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego. Dziś mam dla Was produkt, który jest zarówno praktyczny, jak i bardzo ładny. Sami przyznacie, że nie da się przejść obojętnie wobec takiej ślicznej, czerwonej portmonetki.

Dostałam ją, co prawda, na Święta Bożego Narodzenia, ale myślę, że sprawdzi się jako walentynkowy upominek. Najpierw napiszę Wam coś o firmie, która produkuje takie cudeńka. Marka Wojewodzic powstała w 1996 roku w Nowym Sączu i od tamtej pory zachwyca galanteria skórzaną. Miłośniczki pięknych torebek, kopertówek i portfeli muszą koniecznie zapoznać się z ich ofertą. Produkty wykonane są z najwyższej jakości skóry włoskiej – tak piszą o sobie w Internecie. Ja osobiście stwierdzam, że naprawdę warto zainwestować w kupno produktu tej firmy, zwłaszcza, że od 2000 roku firma Wojewodzic wprowadza na rynek dwie kolekcje rocznie: wiosenno-letnią oraz jesienno-zimową.

Prezentowana przeze mnie portmonetka jest bardzo stylowa, w pięknym czerwonym kolorze. Uważam, że czerwień, symbol miłości, pasuje do każdej kobiety. Mój chłopak zamawiał ten produkt przez Internet. Dostał go kilka dni po złożeniu zamówienia, bardzo bezpiecznie zapakowany, więc nie musiał martwić się, że podczas przesyłki coś się z nim stanie. Sama portmonetka ozdobiona jest kryształkiem Swarovskiego, co dodaje jej szyku i niesamowitości.

Jedynym minusem tego produktu jest fakt, że nie mieszczą się w nim dokumenty (legitymacja studencka). Niemniej jednak to przecież drobna portmonetka, a nie portfel, do którego można włożyć karty i dowód.

Kochani, życzę Wam niezapomnianych Walentynek i dużo miłości. Pamiętajcie, że uczucia warto okazywać sobie każdego dnia, a nie tylko „od święta”.

 

prezent dla dziewczyny