Wyjątkowy dzień i wyjątkowy prezent dla dziewczyny

Temat, który poruszę to podarunek na wyjątkową okazję. Podpowiem jaki prezent dla dziewczyny będzie idealny, żeby uczcić waszą pierwszą rocznicę związku lub wspólną ważną decyzję. Szukałam prezentu wyjątkowego. Biżuteria, słodycze, kwiaty to ulotne lub mało oryginalne pomysły. Prezent dla dziewczyny musi być: piękny, trwały, zachwycający. Ważne też, żeby poczuła, że podarunek jest symbolem waszych szczerych uczuć.  Istotne jest też żeby był niepowtarzalny i z indywidualnym przekazem. Zadanie nie łatwe, ale możliwe do realizacji.:)

W poszukiwaniu idealnego prezentu dla dziewczyny znalazłam przepiękne grawerowane w szkle statuetki 3D. Ślicznie mieniące się szkło i umieszczony wewnątrz obraz – symbol miłości: dwa serca w formie kłódek, splecionych ze sobą.

prezent dla dziewczyny

Szkło pięknie rozprasza padające światło. Dzięki temu serca, zawieszone w przestrzeni przyjmują srebrzystą barwę. Taki prezent, to piękny symbol związku. W statuetce jest też miejsce na umieszczenie Twojej własnej dedykacji. Umieszczone w szkle wyznanie będzie tak samo jak statuetka: trwałe i zawsze piękne.

wyjątkowy prezent dla dziewczyny

Uznałam, że to prezent idealny, więc zdecydowałam się na zakup grawerowanych w szkle serduszek 3D. Sięgnęłam do sklepu internetowego CrystalCity.  Wiem, że statuetka 3D, to idealny sposób na wyznanie komuś trwałości moich uczuć.

 

Szukajcie wyjątkowości w sieci!

Ja znalazłam ją na:  http://www.crystalcity.pl/produkt/dwa_serca_statuetka_dla_ukochanej