Prezent dla ukochanej, który pomieści jej drobiazgi

prezent dla dziewczynyWitam Was moi Drodzy,

Jak spodobał się Wam mój ostatni wpis, gdzie proponowałam Wam kolorowy szaliczek, jako prezent dla dziewczyny? Mam nadzieję, że Wasze ukochane były zadowolone z takiej drobnej niespodzianki? Ja na pewno bym była. Dzisiejszy pomysł na prezent dla ukochanej jest nieco bardziej praktyczny. Potrzebuje go każda kobieta (no może większość). Już wiecie, o czym mówię? Jeśli zdjęcia nie są dla Was wystarczającą podpowiedzią to powiem wprost: kosmetyczka.

Drodzy panowie, kosmetyczka to taki jakby piórnik, w którym my, kobiety trzymamy różnie potrzebne nam rzeczy – kosmetyki. Ja w swojej mam błyszczyk, pomadkę ochronną, lusterko i krople do oczu. A co trzymają tam Wasze ukochane? Jestem pewna, że kosmetyczka jest dla Was tak samo tajemnicza jak zawartość kobiecej torebki. Nie martwcie się, nie zamierzam robić Wam testu wiedzy o swojej dziewczynie 😉

Kochani, taki praktyczny prezent dla dziewczyny bardzo ją ucieszy. Wydaje się Wam pewnie, że skoro ona ma już jedną kosmetyczkę, to po co wydawać pieniądze na kolejną? Odpowiedź jest dosyć banalna, my kobiety uwielbiamy nowe rzeczy, różnorodność np. jednego dnia noszę kosmetyczkę niebieską, a drugiego wolę wziąć mniejszą, w kwiatki. Wszystko zależy od tego, jakiej wielkości torebkę dziś biorę, ile rzeczy wrzucam do kosmetyczki (bez sensu nosić dużą, jeśli wkładam do niej tylko kilka drobiazgów).

Ja swoją kosmetyczkę dostałam od mamy, ot tak bez okazji, po prostu zobaczyła, że jej potrzebuję. Dzięki temu udało mi się trochę ogarnąć chaos w mojej torebce i teraz spokojnie znajduję w niej telefon, kiedy dzwoni 😉 a to naprawdę sukces. Moi Drodzy, taką kosmetyczkę możecie kupić w większości drogerii, nawet niektórych sklepach odzieżowych, czy przez Internet. Kupując zwróćcie uwagę na jej wykonanie, nie chodzi przecież o to, żeby prezent rozleciał się po miesiącu. Ważny jest także wygląd, dopasujcie go do upodobań Waszej Ukochanej, a na pewno będzie zachwycona takim prezentem.

Kochani, mam nadzieję, że taki pomysł na prezent się Wam spodobał i wykorzystacie go przy najbliższej okazji.

prezent dla dziewczyny