Prezent dla dziewczyny – okulary serca

prezent dla dziewczynyWitajcie moi Drodzy,

Każdego dnia słoneczko coraz bardziej przygrzewa, ostatnio świeciło tak mocno, że nie sposób było wyjść bez okularów przeciwsłonecznych. Pamiętajcie, że promienie słoneczne uszkadzają nasz wrażliwy wzrok, dlatego wiosną i latem musimy w szczególny sposób zadbać o swoje oczy. Teoretycznie powinno się zaopatrzyć w dobre okulary przeciwsłoneczne, z prawdziwym filtrem UV, niestety jest to dosyć spory wydatek. Nie oszukujmy się, ale każda kobieta lubi dodatki i chce ich mieć jak najwięcej, dlatego większość z nas kolekcjonuje okulary przeciwsłoneczne. Jak widzicie na fotografiach, jest to mój dzisiejszy pomysł na prezent dla ukochanej.

Pisałam, że każda z nas kocha dodatki. To niezaprzeczalny fakt. Lubimy dopełnić nasz trój ciekawymi okularami, naszyjnikiem lub wyrazistą bransoletką. Oczywiście takie zakupy robimy raczej same lub z przyjaciółką, ale miło jest, kiedy taki dodatek otrzymamy w prezencie od chłopaka.

Zaletą takiego upominku dla dziewczyny jest jego niska cena. Okulary, które Wam dziś prezentuje zostały zamówione na Allegro i razem z wysyłka kosztowały około 25 zł. Jest to stosunkowo niewiele, choć widziałam też tańsze i wcale nie gorsze.

Skupiając się na ilości często zapominamy o jakości. Niestety chcąc skompletować w szafie jak najwięcej dodatków i nie dysponując ogromnymi funduszami nie możemy pozwolić sobie na rzeczy dobrej jakości. Dlatego, jeśli Wasza ukochana odkłada pieniądze na okulary z prawdziwym filtrem, to lepiej nie kupować jej tanich, bo i tak nie będzie ich nosiła.

Taki prezent będzie idealny dla dziewczyny, która nie boi się eksperymentować z modą, łączyć ze sobą różnych rzeczy. Doskonała niespodzianka dla roześmianej optymistki.

Jeśli chodzi o wykonanie to jestem z nich bardzo zadowolona, nosze je okazyjnie, ale wiele razy wkładałam je do torebki pełnej innych różności i nigdy się nie porysowały. Oprawki są plastikowe, dosyć wygodne, choć nie polecam ich na upały, po pod oprawkami skóra niesamowicie mocno się poci. Na wiosnę są idealnym prezentem dla dziewczyny. Gwarantuję, że każda optymistka będzie zadowolona z takiej niespodzianki.

prezent dla dziewczyny