Nie macie zbyt wielkich oszczędności? Za niewielką kasę też możecie uszczęśliwić Waszą Ukochaną

Witajcie moi Kochani,

Żyjemy w ciągłym biegu, na nic nie mamy czasu, wszystko robimy na łapu – capu. Wasza dziewczyna właśnie taka jest? A może ma mnóstwo wolnego i nie wie co z tym robić?

Jeśli Twoja dziewczyna lub przyjaciółka kocha modne dodatki na pewno ucieszy ją prezent w postaci ślicznego, kolorowego zegarka.

Dawniej taki prezent był dość sporym wydatkiem. Zegarki dostawaliśmy na komunię i przy innych większych uroczystościach. Teraz, gdy na nasz rynek wpłynęły towary „made in China” nie musimy inwestować w nie całych oszczędności.

Dziś mam przywilej przedstawić Wam bardzo fajny produkt. Dostałam go od mojej koleżanki, która sama sprawiła sobie podobny – tylko w innym kolorze 😉

Niedrogi prezent dla dziewczyny

Zegarek, bo o nim mowa został wyprodukowany przez firmę Geneva. Jak już wcześniej dałam do zrozumienia nie jest to szwajcarskie cudeńko, ale tańszy chiński odpowiednik. Dostałam go w czerwcu, nosiłam dosyć często i powiem szczerze, że mimo iż „chińszczyzna” to całkiem niezła.

Zaletą jest przepiękny, błękitny, lekko morski kolor. W połączeniu ze złotymi elementami wygląda kusząco. Tarcza jest z boków wykonana z metalu pomalowanego na złoty kolor. Wskazówki i cyferki również. Kolory pięknie ze sobą współgrają, pasują zarówno do białych jak i żółtych, czy niebieskich ubrań.

Kolejną zaletą, oprócz wyglądu, jest szkiełko odporne na zarysowania. Choć obchodzę się z nim dosyć delikatnie, wiecie jak łatwo można coś uszkodzić zupełnie przypadkiem.

Zegarek ma wbudowane różne wskaźniki, o ile się nie mylę m.in. ciśnieniomierz. Nie dajcie się zwieść, to pic na wodę, tylko rysunek, żeby produkt wyglądał na wielofunkcyjny.

Niedrogi prezent dla dziewczyny

Wadą może być również głośne „cykanie” wskazówek. Osoby z lepszym słuchem nie powinny go zostawiać przy łóżku przed snem, bo mogą mieć problemy z zaśnięciem. Ja chowam swój do szkatułki na biżuterię i to załatwia sprawę.

Zegarek jest wykonany z gumy. Niektórzy mogą to odebrać jako zaletę, inni wadę. Zaletą jest niewątpliwie niecodzienny wygląd oraz trend. Wadą jest fakt, że skóra ręki bardzo się poci w upalne dni pod takim materiałem. Mi bardzo to przeszkadzało.

Niewątpliwie największą zaletą tego zegarka jest jego cena, dlatego przedstawiam go Wam jako niedrogi prezent dla dziewczyny. O ile mi wiadomo koleżanka zapłaciła ok. 10zł (razem z przesyłką). Nie jest to wygórowana cena, za którą możecie ujrzeć uśmiech swojej dziewczyny bądź przyjaciółki. Według mnie to produkt na jeden sezon, więc nie warto wydawać na niego kolosalnej sumy i cena, za którą można go zamówić na aukcji w Internecie na pewno będzie Wam pasowała.