-Wspólne wyjście? -wspaniała niespodzianka, Kochanie!

prezent dla dziewczynyWitam Was Kochani,

Prezent dla dziewczyny, to jak już pisałam wcześniej, nic prostego. Dziś mam dla Was pomysł na prezent, pierwszą randkę, miłe spędzenie sobotniego wieczoru. Kto z nas nie kocha wypadów do kina?

Ja uwielbiam tę atmosferę. Zapach popcornu, który aż drażni nozdrza i 20 minut reklam przed filmem, kiedy zjada się połowę paczki chipsów. Kino to magiczne miejsce, dawniej, kiedy nie było tak popularne miało swój tajemniczy klimat, który urzekał wszystkich, małych i dużych. Ciekawostka: pierwszy wyświetlony film to „Przyjazd pociągu na dworzec” braci Lumiere. Miało to miejsce w 1895 r.

Teraz, po wielu latach, dostęp do kina mają wszyscy, bilety nie kosztują majątku, sale kinowe są większe, wyświetlacze nowocześniejsze, technika ruszyła do przodu i jeśli chcemy możemy oglądać nawet film w 3D.

Dlaczego to fajny prezent dla dziewczyny? Poczuje się bardzo miło, że poświęciłeś jej czas, że zrobiłeś jej niespodziankę i porwałeś z domu. Czasem taki wspólny wieczór cieszy bardziej niż coś kupionego w sklepie.

Macie różne gusta filmowe? Zazwyczaj w kinach jest wyświetlanych kilka filmów, dogadajcie się między sobą, co chcecie obejrzeć. Dziewczyny lubią romantyczne historie, mężczyźni gustują raczej w thrillerach, więc musicie zastanowić się wcześniej, na co kupić bilety. W najgorszym wypadku skończy się to kłótnią przy kasie, ale czy nie można czasem ustąpić? Ja byłabym gotowa obejrzeć ze swoim ukochanym wszystkie części Gwiezdnych Wojen, gdyby tylko sprawił mu to przyjemność 😉

Doskonałe miejsce na randkę. Możecie usiąść obok siebie, cały seans się przytulać i całować, a w ciemnościach i tak nikt Was nie zauważy. Rozwiąże się też problem braku tematu do rozmowy. Mam jednak nadzieję, że nie macie takiego kłopotu.

Jedzenie w kinie. Chipsy, popcorn i cola to chyba standard. Ja zawsze biorę żelki, bo po słonych przekąskach lubię poczuć przyjemny, owocowy smak. Pamiętajcie, że Wasza Ukochana może być na diecie. Wtedy raczej będzie jej niezręcznie, kiedy Wy będziecie wcinać popcorn a ona… No właśnie, co kupić dziewczynie dbającej o linię? Ja polecam owoce, albo mieszanki bakaliowe, do picia woda, lub jakiś sok owocowy. Uwierzcie, że będzie Wam wdzięczna za to, że o nią zadbaliście.

Kochani, wyjście do kina to idealna i bardzo miła niespodzianka dla dziewczyny. Polecam Wam częste wychodzenie razem, bo to zbliża ludzi.