Róża, która nigdy nie zwiędnie, czyli idealny prezent na Walentynki

lakierWitam Was Kochani,

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, dzień zakochanych. Często mamy problem z okazywaniem uczuć, musimy szukać słów, które wyrażą to, co myślimy. Święto zakochanych to wyjątkowy dzień, kiedy możemy ofiarować naszej Drugiej Połówce coś wyjątkowego, coś, co na zawsze będzie jej przypominało o naszej miłości.

Dziś mam dla Was coś specjalnego, chcę pokazać Wam prezent, który rok temu otrzymałam od mojego chłopaka. Piękna, szklana statuetka z wygrawerowaną, trójwymiarową różą każdego dnia przypomina mi, że jest na Ziemi ktoś, kto mnie kocha, troszczy się i nieustannie myśli.

Ta piękna pamiątka, jest produktem marki CrystalCiTY, która oferuje nam wiele różnych statuetek, także na inne okazje np. chrzciny, komunie, śluby itd. Mój chłopak wybierając model szkła zdecydował się na dosyć dużą statuetkę o wymiarach 15x5x5 cm. Teraz pięknie prezentuje się ona na półce i ozdabia mój pokój. Kiedy ją otrzymałam byłam zachwycona i, nie ukrywam, że popłynęła niejedna łza wzruszenia. Poczułam się doceniona, kochana i wartościowa. Piękna róża, o delikatnych, plastycznych płatkach zachwyca każdego, kto na nią spojrzy. Jest elegancka, a zarazem bardzo subtelna. To idealny podarunek dla każdej romantyczki i marzycielki.

Wracając do statuetki koniecznie musicie zwrócić uwagę na dedykację. Tę, którą pokazuję Wam na fotografiach, samodzielnie wymyślił mój ukochany. Firma CrystalCiTY oferuje nam możliwość podarowania ukochanej osobie bardzo osobistego prezentu. Taka personalizowana statuetka jest idealnym prezentem na Walentynki. Wiem, że nie każdy potrafi ubrać myśli w słowa i przekazać w kilku zdaniach swoje uczucia, dlatego też istnieje możliwość wybrania gotowej dedykacji. Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie, bo często sama mam problem z wypowiedzeniem tych najważniejszych słów.

Kochani, jeśli chodzi o wykonanie statuetki – jest perfekcyjne. Najwyższej jakości szkło pięknie zdobi każde pomieszczenie, wygrawerowana w nim róża to kwiat idealny – nigdy nie zwiędnie, dodatkowo otrzymujemy eleganckie etui, w którym możemy wręczyć prezent dziewczynie.

Miłość to uczucie, które należy pielęgnować każdego dnia. Kochać to doceniać drugą osobę, troszczyć się o nią pokazywać, jaka jest wspaniała. Ta statuetka, z wygrawerowaną różą – symbolem miłości, będzie ukoronowaniem Święta Zakochanych, pokaże Twojej Ukochanej, że naprawdę Ci na niej zależy.

prezent dla dziewczyny

prezent dla dziewczyny