Przepis na romantyczny wieczór we dwoje-świeczki

Moi Drodzy,

Za oknem już ciemno. Niedługo chyba spadnie śnieg. Coraz krótsze dni, mniej słońca… To sprawia, że nawet najbardziej radosna osoba poczuje zmęczenie i niechęć. Ja jestem chyba podatna na brak promieni słonecznych, bo ostatnimi czasy chodzę jakaś taka smętna.

Mój ukochany nie zawahał się wytoczyć wojny mojemu kiepskiemu humorowi. Ciężki oręż w postaci udekorowania pokoju zapachowymi świeczkami postawił mnie do pionu raz, dwa!

Dziś chciałabym Wam pokazać, że nie trzeba wydawać mnóstwa pieniędzy na drogie prezenty aby uszczęśliwić Ukochaną. Jeśli macie trochę czasu i dobrych chęci, poprawicie jesienny nastrój swojej partnerce.

Pamiętajcie jednak, że nie każda z nas lubi takie romantyczne scenerie. Ja jestem niepoprawną romantyczką i marzycielką, dlatego taki wieczór to dl mnie cudowna niespodzianka. Jeśli Wasza Ukochana raczej twardo stąpa po ziemi może jej się nie spodobać taki pomysł.

Co będzie Wam potrzebne do zorganizowania romantycznego wieczoru?

Po pierwsze wolny pokój. Jeśli dzielicie go z młodszą siostrzyczką, raczej nie planujcie takich akcji, bo mała wszystko zepsuje.

?wieczka

Kilka zapachowych świeczek. Można je dostać w sklepach typu Leroy Merlin, Ikea, Home&You itp. Tańsze znajdziecie w supermarketach. Możecie użyć tzw. Podgrzewaczy, lecz te dosyć krótko się palą i nie dają takiego efektu jak większe świece.

Dobre wino, lub smaczny, owocowy drink z lodem na pewno rozluźni Waszą Ukochaną. Sami wiecie jakie trunki preferuje Wasza dziewczyna, kierujcie się jej gustem, ma być zadowolona, pamiętajcie!

Romantyczny wieczór przy ?wiecach

Fajna komedia romantyczna, lub jakiś lekki, zabawny film napewno poprawią nastrój każdej dziewczynie.

Może chipsy, albo popcorn? Wspólny seans filmowy przy czymś dobrym do chrupania to sama przyjemność 😉 Jeśli umiecie upiec ciasto, lub zrobić jakieś inne pyszności Wasza Ukochana napewno to doceni.

Takie wspólne, romantyczne wieczory rozwieją nawet najgęstsze jesienne chmury. Uśmiech i dobry nastrój Waszej dziewczyny to chyba najlepsza nagroda za trud jaki włożycie w przygotowanie takiego wieczoru.