Propozycje na Dzień Kobiet

prezent dla dziewczynyWitam Was Kochani,

Każdy mężczyzna wie, że już niedługo Dzień Kobiet. Kochani, wiem, że często macie problem z wymyśleniem jakiegoś ciekawego prezentu z tej okazji, dlatego postanowiłam, że dziś przygotuję Wam kilka propozycji. Może znajdzie się wśród nich coś, co Was zainspiruje?

Na pierwszy miejscu jest biżuteria. Panie kochają błyskotki. Jeśli zdecydujecie się na taki podarunek to dobierzcie biżuterię do stroju, w jakim Wasza ukochana najchętniej chodzi. Niestety, ale często dostajemy w prezencie coś, co nie współgra z naszą garderobą. Bardzo miło byłoby dostać ręcznie robioną biżuterię. Może sami potraficie coś pięknego zrobić?

Kolejna propozycja to ramka na zdjęcia. Pamiętajcie tylko, żeby wypełnić ją Waszym wspólnym zdjęciem. Będzie to bardzo miły podarunek, który przypomni dziewczynie o Waszych uczuciach. Możecie zdecydować się także na cały album. Najlepiej, jeśli sami go przyozdobicie i wypełnicie Waszymi zdjęciami. To byłaby świetna pamiątka.

Książka jest moją kolejną propozycją. Ja bardzo lubię czytać, jeśli Wasze ukochane też – to nie ma nad czym się zastanawiać. Biegnijcie do księgarni i wybierzcie coś odpowiedniego, co chętnie przeczyta.

Kolejnym prezentem może być dobre wino przy którym spędzicie romantyczny wieczór. Kochani, uwierzcie mi, że niespodzianka w postaci samodzielnie zrobionej kolacji i zapalonych świec spodoba się prawie każdej kobiecie. Całe szczęście, że Dzień Kobiet przypada na sobotę, dzięki temu będziecie mieli dużo czasu na pichcenie i przygotowywanie niespodzianki.

Samodzielnie zrobione słodycze też się sprawdzą. Mus czekoladowy, pralinki, czy pyszne ciasto – każda miłośniczka słodkości będzie w siódmym niebie.

Kolejnym pomysłem na prezent mogą być kosmetyki do kąpieli. Zajdźcie do jakiegoś małego, pachnącego sklepiku, gdzie dostaniecie płyny, naturalne mydełka i kule do kąpieli. Dzięki cudownym aromatom Wasza ukochana zrelaksuje się i wypocznie po ciężkim tygodniu w pracy. Pamiętajcie, że my – kobiety uwielbiamy masaże 😉

Moja kolejna propozycja to wyjście w ciekawe miejsce. Może to być nowa restauracja (tylko upewnijcie się, że serwują dobre jedzenie), kino, kawiarnia, teatr. Pamiętajcie, że aby uszczęśliwić ukochaną wcale nie trzeba mieć milionów na koncie, wystarczy, że pokażecie jej swoje zaangażowanie. Kwiatek też nie zaszkodzi 😉 Życzę Wam udanego i mile spędzonego Dnia Kobiet.

prezent dla ukochanej