Pachnący prezent, którym uszczęśliwicie każdą dziewczynę

perfumIdealny pomysł na prezent dla dziewczyny, czyli perfum Pink sweet & flirty

Witajcie,

Dziś chciałabym Wam pomóc przy wyborze prezentu, z którego ucieszy się każda dziewczyna.

Jeśli nie znacie jeszcze światowej firmy Victoria’s Secret koniecznie musicie poszperać w Internecie i się z nią zapoznać. VS należy do branży zajmującej się głównie bielizną. Tworzą istne arcydzieła, jeśli można tak powiedzieć np. o słodkich, różowych piżamkach. Jest to firma z wieloletnią tradycją, robią rzeczy, które każda dziewczyna chciałaby zakładać na siebie co rano.

Dziś przedstawię Wam fantastyczny produkt tej firmy i o dziwo nie będzie to element ubioru.

Niektórzy mówią, że można być „ubranym w zapach”. Dobre perfumy dodają nam pewności siebie i seksapilu. Mgiełka do ciała może zdziałać cuda i utrzymywać się na ciele dosyć długo (choć niestety nie tyle ile woda perfumowana).

Pink sweet & flirty

Swoją perfumowaną mgiełkę otrzymałam w prezencie od kuzynki mniej więcej w marcu, kiedy przyleciała do Polski. Pink sweet & flirty, bo tak nazywa się produkt, który Wam dziś prezentuję, jest idealnym pomysłem na prezent.

Na pewno spodoba się młodej, uśmiechniętej i energicznej dziewczynie. Mój zapach to grapefruit i jagoda. Jest dosyć słodki, lecz nie duszący. Bardzo przyjemna nuta owocowa na długo pozostaje na ciele.

Główną zaletą jest zapach. To najpiękniejsza mgiełka jaką kiedykolwiek miałam. Zakochałam się w niej i wiem, że chętnie sama zamówię sobie przez Internet kolejną, kiedy ta mi się zużyję.

Plusem jest też to, że opakowanie jest bardzo lekkie i wykonane z plastiku. Umożliwia to bezpieczne noszenie mgiełki w torebce, bez strachu że się stłucze i zamoczy wszystkie nasze rzeczy.

Ogromną zaletą jest trwały zapach. Utrzymuje się do pięciu godzin, co na mgiełkę jest według mnie, rewelacyjnym wynikiem.

Nie umiałabym znaleźć jakichkolwiek minusów tego produktu. Może tylko cena. W USA, w sklepie Victoria’s Secret mgiełka kosztowała 18$. W Polsce można dostać ją za ok 35 – 40 zł na allegro. Ludzie robią zakupy w Stanach, a u nas sprzedają.

Słyszałam, że w Warszawie otworzyli już sklep VS, niestety jest bardzo słabo zaopatrzony i na razie polecam zakupy przez Internet.