Co założyć na randkę?

prezent dla dziewczynyWitam Was moi Drodzy,

Do napisania dzisiejszego artykułu zainspirowała mnie moja kuzynka, która „nigdy nie ma co na siebie włożyć” i chciała, żebym pomogła dobrać jej strój na pierwszą randkę z chłopakiem, w którym podkochuje się od jakiegoś czasu. Zdałam sobie sprawę, że to faktycznie problem, bo chcemy wyglądać jak najlepiej, żeby zachwycić partnera. Dziś postaram się pomóc Wam i zainspirować do ciekawych modowych rozwiązań randkowych.

Pierwsza zasada tyczy się tego, aby ubrać się odpowiednio do miejsca, do którego idziemy. Inne rzeczy założymy na spacer do parku, inne do teatru. Warto więc nawet siłą zmusić chłopaka, żeby wyznał, gdzie nas zabiera 😉

Romantyczny spacer po parku może być wyzwaniem dla naszych stóp, więc nie zmuszajcie się do założenia najwyższych szpilek, jakie macie, a załóżcie trampki, czy baleriny. Chłopak nie będzie wtedy musiał znosić waszych żalów dot. bolących nóg, a utniecie sobie ciekawą pogawędkę. Co założyć na siebie? Zależnie od pogody, możecie włożyć spódniczkę i jakąś ciekawą bluzkę/sweterek, lub spodnie kolorowe/ciemne do tego ładna koszulka, żakiet i jakiś ciekawy dodatek w postaci torebki, szalika, czy kapelusza.

Ukochany zabiera Was do wesołego miasteczka? Koniecznie wygodne ubrania. Macie się dobrze bawić, a nie myśleć, czy podwinęła Wam się spódnica na karuzeli i całe towarzystwo ogląda Wasze majtki. Ten, kto wynalazł spodnie o jednak mądry człowiek 😉

Randka w kinie? Buty na wysokim obcasie lub koturnie jak najbardziej się sprawdzą, możecie ubrać się w kolorową spódniczkę i jakąś pasującą do niej bluzeczkę. Jeśli chodzi o wyjście do teatru to radzę ubierać się w takie miejsca elegancko. Niektórzy twierdzą, że w obecnych czasach do teatru można przyjść w jeansach. Nie nie i jeszcze raz nie, z szacunku do aktorów, którzy grają na żywo i tego miejsca „z duszą” ubierzcie się elegancko. Mała czarna, kolorowe, niekrzykliwe dodatki i wysokie buty do doskonałe rozwiązanie. Do opery także ubieramy się elegancko i wytwornie.

Kochane dziewczyny, pamiętajcie, żeby ubierać się zgodnie z własnym stylem. Nie przebierajcie się za kogoś, kim nie jesteście, Wasz wybranek musi zobaczyć Was, a nie markowe ciuchy i drogie dodatki. Udanych randek!

prezent dla dziewczyny