Zapach malin zimą

lakierWitam Was Kochani,

Zima i długie chłodne wieczory to nic przyjemnego. Ogrzewanie w mieszkaniu nie sprzyja naszym włosom i skórze, które tracą swą naturalną barierę ochronną i mogą się nadmiernie wysuszać.

Dziś chciałabym pokazać Wam produkt, który towarzyszy mi przez cały okres jesienno-zimowy, praktycznie nie zamieniam go na nic innego. Mam na myśli oczywiście produkt marki Neutrogena. Już wcześniej pisałam Wam o kremie do rąk i pomadce. Uważam, że jest to chyba najlepsza firma, której towary możemy dostać w polskich drogeriach.

Na opakowaniu jest napisane, że balsam z maliną nordycką poprawia nawilżenie skóry aż trzykrotnie. Hm nie wiem, czy trzykrotnie, bo nie umiem tego zmierzyć, wiem jednak, że skóra przez cały dzień jest miła w dotyku, przyjemnie nawilżona i gładka. Jeśli Twoja dziewczyna ma problem z suchą skórą w okresie zimowym, to na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Ja sama byłabym bardzo zadowolona z zestawu (krem do rąk, pomadka i balsam do ciała).

Dodatkowym plusem prezentowanego dziś przeze mnie kosmetyku jest jego przyjemny zapach. To dzięki malinie nordyckiej. Czuć go na skórze, jest jednak bardzo delikatny, więc nie musimy się denerwować, że będzie „gryzł się” z perfumami, czy dezodorantem.

Zaletą może być wydajność balsamu. Wystarcza na naprawdę długi czas, pod warunkiem, że korzystamy z niego z umiarem.

Jedynym minusem balsamu jest, według mnie, jego opakowanie. Butelka z pompką raczej się nie sprawdza. Niestety mechanizm ten nie działa tak, jak powinien. Kiedy balsam jest w połowie zużyty, ciężko go wypompować. Trzeba wtedy odkręcać opakowanie i palcami jakoś sobie radzić. Niezbyt to komfortowe, ale to jedyny minus, jeżeli chodzi o ten produkt.

Ja kupuję balsam najczęściej w Rossmanie, lub w drogerii Natura. Cena dochodzi do 25 zł, dlatego warto czekać, aż będzie w promocji. Dla pocieszenia powiem, że w Rossmanie można dostać 400 ml balsamu za ok. 17 zł, kiedy jest przeceniony.

Jako prezent dla swojej dziewczyny ten balsam sprawdzi się idealnie. Polecam Wam, abyście zainwestowali w cały zestaw kosmetyków Neutrogeny. Wasza dziewczyna będzie wniebowzięta a Wy będziecie mogli cieszyć się jej gładką skórą.

prezent dla dziewczyny