Wiosenny prezent dla dziewczyny

prezent dla dziewczynyWitam Was Kochani,

Wielkimi krokami idzie do nas wiosna, robi się cieplej, więc zimowe kurtki zamieniamy na lżejsze płaszcze. Kobiety kochają ciepłe pory roku, kiedy mogą odsłonić więcej ciała, ubrać się w zwiewne sukienki i założyć subtelne sandałki na wysokim obcasie. Jako jedna z nich wiem też, że do wiosny trzeba się przygotować.

Panowie po prostu zrzucają kurtki i cieszą się piękną, słoneczną pogodą, panie zaś muszą się odświeżyć po zimie. Co to oznacza? Wizytę u najlepszej przyjaciółki – kosmetyczki!

Doskonałym prezentem dla dziewczyny będzie karnet na wizytę w salonie kosmetycznym, lub wykupienie jej całego dnia w Spa, gdzie wypocznie, zrelaksuje się i doprowadzi swoje ciało do perfekcji. Kochamy być piękne i zadbane, a to właśnie oferują nam salony kosmetyczne. Uwierzcie, że każda dziewczyna będzie zadowolona, jeśli zafundujemy jej zabieg na twarz, czy dłonie.

Wbrew pozorom to nie takie proste, aby sprawić swojej dziewczynie taki prezent. Po pierwsze musimy wybrać odpowiedni salon. W Internecie oferuje się ich masa, jednak należy uważać. Najlepiej osobiście pojawić się w takim miejscu i ocenić, czy jest tam czysto, w jakim stanie jest budynek i dłonie kosmetyczki.

Czystość w salonie to podstawa. Pamiętajcie, że kosmetyczka ma styczność ze skórą Waszej dziewczyny, nie chcecie chyba, żeby czymś ją zaraziła. To samo odnosi się do stanu budynku. W starym może panować wilgoć, która stwarza idealne warunki do rozwoju wirusów i grzybów. Nie daj Boże zarazić się czymś takim. Ciężko walczy się z niewidzianym wrogiem, który jak już zaatakuje naszą twarz – szybko nie odpuści. Dłonie kobiety, która będzie zajmowała się Waszą dziewczyną też muszą być wypielęgnowane. Wyobrażacie sobie dziewczynę, która tipsami operuje przy Waszej twarzy? To chyba najgorszy koszmar!

Co możecie zafundować swojej dziewczynie? Oczyszczanie twarzy, peeling, maseczki odżywcze, różne masaże połączone z pielęgnacją ciała, a także zabiegi na dłonie i paznokcie. Pamiętajcie, że niektóre zabiegi można wykonywać tylko w okresie jesienno-zimowym, kiedy twarz nie będzie narażona na działanie ostrych promieni słonecznych.

Mam nadzieję, że natchnęłam Was i podsunęłam ciekawy prezent dla dziewczyny.

prezent dla dziewczyny