Wielkanocny prezent dla ukochanej osoby

prezent dla dziewczynyWitajcie kochani,

Już tylko kilka dni dzieli nas od najważniejszego święta wśród katolików, czyli Wielkiej Nocy. W naszym kręgu kulturowym mamy piękny zwyczaj przyozdabiania domów, stołów świątecznych i koszyczków, w których niesiemy święconkę. W wielu domach istnieje zwyczaj obdarowywania się prezentami z okazji Wielkanocy. Moja rodzina robi to symbolicznie, zazwyczaj dajemy sobie jakieś słodycze, drobne upominki. Wy zapewne też chcielibyście czymś obdarować ukochaną osobę. Mam dla Was, Kochani, bardzo ciekawy pomysł na prezent.

Widoczne na fotografiach pisanki to nie zwykłe jajka – są drewniane. Zastanawiacie się pewnie, gdzie można takie dostać. Odpowiedź jest prosta, wybierzcie się na przedświąteczne targi w waszym mieście. W moim były w miniony weekend. Można było zaopatrzyć się w piękne, ręcznie robione palmy, takie oto drewniane jajeczka, produkty spożywcze typu domowy, pachnący chleb, czy słodki miodek. Kochani, na takich targach można poznać wiele interesujących osób, które robią prawdziwe cudeńka. Kiedyś rozmawiałam z kobietą, która sprzedawała piękną, ręcznie robioną biżuterię. Ma swoją galerię, sklepik, a dodatkowo pracuje w jakimś biurze. Bardzo cenię sobie ludzi, którzy są na tyle odważni i zdeterminowani, żeby swoją pasję przerodzić w pracę.

Wracając do wielkanocnego prezentu radzę Wam kupić coś takiego. Jajeczka są piękne, oryginalne i ręcznie malowane. Niektóre to prawdziwe dzieła sztuki. Pięknie prezentują się na wielkanocnym stole, przyozdabiają pokój i wnoszą prawdziwie świąteczny nastrój, którego czasem brakuje w czasach, gdzie każdy za czymś goni.

Taki podarunek z okazji świąt Wielkiej Nocy to bardzo miły gest, który zbliży dwie osoby. Pamiętajcie, że nie zawsze musimy wydawać mnóstwo pieniędzy, żeby uszczęśliwić ukochaną osobę, czasem wystarczy dobry pomysł i poszperanie na straganach. Jedno takie drewniane jajeczko to koszt około 3-4 zł. Jajeczka są bardzo wytrzymałe i na pewno się nam nie stłuką, jak te prawdziwe – kurze. Myślę, że to bardzo miły, świąteczny prezent dla ukochanej osoby.

prezent dla dziewczyny

prezent dla dziewczyny