Romantyczny prezent dla dziewczyny – pachnący hiacynt

prezent dla dziewczynyWitam Was moi Kochani,

Nadszedł czas na romantyczny prezent dla dziewczyny, którym zachwycicie każdą dziewczynę kochającą przyrodę. Zawitała do nas najpiękniejsza pora roku – wiosna, a wraz z nią ptaki, zielone listki na drzewach i piękne, pachnące kwiaty. Jeśli nie wiesz, co podarować swojej dziewczynie najlepszym prezentem zawsze będą kwiaty. Kobiety kochają przyrodę, naturę, a podarowane im kwiaty w namaszczeniem wsadzają do wazonów, aby upiększały ich mieszkania.

Od zawsze uwielbiałam dostawać kwiaty, małe, pojedyncze róże przewiązane wstążeczką, tulipany na wiosnę, na Dzień Kobiet, a ostatnio pokochałam hiacynty. Za ich piękny wygląd, za zapach, tak intensywny, że wchodząc do mieszkania, jako pierwszy jest wyczuwalny, za kolor, tak intensywny.

Zaletą takiego upominku dla dziewczyny jest jego niska cena. Okulary, które Wam dziś prezentuje zostały zamówione na Allegro i razem z wysyłka kosztowały około 25 zł. Jest to stosunkowo niewiele, choć widziałam też tańsze i wcale nie gorsze.

Kochani, pamiętajcie, że kwiaty można dawać bez okazji. Hiacynt to taki intensywny akcent wiosny, który sprawi, że całe mieszkanie Waszej ukochanej będzie przesiąknięte jego intensywnym zapachem. Mała rada, nie stawiajcie go w sypialni, bo intensywny zapach może przeszkadzać w zasypianiu i powodować bóle głowy lub nudności. Ja postawiłam swój hiacynt w salonie i stamtąd jego zapach rozchodził się na inne pomieszczenia.

Kupując kwiaty należy zwrócić uwagę na jego kondycję. Tyczy się to zarówno kwiatów ciętych, jak i doniczkowych. Hiacynt dostałam w doniczce, kupiony był w niewielkiej, dobrej kwiaciarni, w której mój ukochany zaopatruje się od dłuższego czasu, bo wiadomo, że zawsze dostanie się tam świeże kwiaty.

Ciekawą opcją jest to, że hiacynt można przesadzić do ogrodu. Ja niestety go nie posiadam, ale dziewczyny, które mieszkają w domkach jednorodzinnych na pewno chętnie zasadzą go w ziemi, żeby na wiosnę mógł ozdabiać ogród.

prezent dla dziewczyny