Zadbaj o pocałunki zimą

Prezent dla dziewczynyWitajcie Kochani,

Szukacie prezentu na święta? A może jakiegoś drobnego podarunku bez okazji? Dziś mam dla Was coś takiego 😉

Niedrogi i bardzo przydatny prezent. Obiecałam Wam, że w tym tygodniu napiszę coś o pielęgnacji ust zimą. Ostatnio dawałam Wam dobre rady jak dbać o dłonie, gdy na dworze mróz. Z ustami sprawa wygląda jeszcze ciężej, gdyż na dłonie naciągniemy rękawiczki i już je chronimy. Na usta niestety nie ma jeszcze żadnego ocieplacza. Byłabym chyba pierwszą klientką sklepu, który wynalazłby coś co ochroni moje usta i policzki przed mrozem 😉

Przejdźmy do rzeczy! Dziś chcę Wam pokazać produkt, w którym jestem zakochana już od kilku lat. Pomadka Neutrogeny to najlepszy kosmetyk ochronny do ust jaki jest na polskim rynku. To oczywiście moje subiektywne zdanie, ale nie pomylę się, jeżeli powiem, że Wasza Ukochana też go doceni.

Ogromnym plusem jest to, że pomadka długo trzyma się na ustach. Dzięki niej Wasza dziewczyna pozbędzie się nieprzyjemnego uczucia spękanych warg. Kosmetyk przyjemnie je nawilży i delikatnie nabłyszczy.

Kolejną zaletą jest fakt, iż pomadka nie klei się. Nie ma więc problemu, gdy mamy rozpuszczone włosy, które jak magnes przyciągają usta.

Prezent dla dziewczyny

Cena tej pomadki wynos ok. 10zł. Według mnie to niedużo, gdyż produkt jest niesamowicie wydajny. Mi wystarcza jedna na około pół roku. Wobec tego wydaję 20zł rocznie na pomadkę ochronną. Kiedyś szkoda mi było kasy i używałam tańszych. Niestety tamte zużywały się po dwóch miesiącach, bo co chwila musiałam ich używać.

Ja kupuję w drogerii Rossman, gdzie mamy do wyboru, od niedawna, dwa warianty tej pomadki. Pierwszy klasyczny, bezzapachowy, z wyższym filtrem. Ja preferuję ten, gdyż na wierzch lubię posmarować usta jakimś pachnącym błyszczykiem lub kolorową pomadką. Druga opcja pachnie maliną nordycką. Całkiem przyjemny zapach, delikatny, z niższym filtrem, więc słabiej chroni przed słońcem, którego u nas niestety nie ma za wiele zimą.

Polecam Wam ten produkt. Wasze Ukochane na pewno docenią taki miły gest z Waszej strony. Pamiętajcie, że zadbane usta to przyjemne pocałunki 😉