Kolorowe pocałunki z pomadką Manhattan.

prezent dla dziewczynyWitam Was Kochani,

Wiosenna aura sprawia, że chce się żyć. Wraz z początkiem tej pięknej pory roku większość dziewczyn wybiera się na zakupy, by sprawić sobie coś ładnego. Jak Panowie mogą przyczynić się do polepszenia nastroju swoim dziewczynom?

Kochani, dziś zachęcam Was do podarowania swojej ukochanej kolorowej pomadki. Wiosenny, jasny, różowy kolor będzie doskonale wyglądał na jej uśmiechniętych ustach. Taka pomadka to drobiazg, który sprawi, że Wasza dziewczyna poczuje się wyjątkowo tej wiosny.

Każdy z Was na pewno kojarzy firmę Manhattan. Mają na swoim koncie wiele sukcesów, podbili światowe rynki i zdobyli serca tysięcy kobiet. Ja sama używam ich kosmetyków. Bardzo chwalę sobie kolorowe lakiery do paznokci, które dosyć długo utrzymują się na płytce paznokcia i nie odpryskują, lubię też błyszczyki i pomadki.

Kolorowe pocałunki – to hasło tegorocznej wiosny. Pomadka, która nawilży usta i jednocześnie nada im piękny kolor i blask to ideał. Ja z czystym sumieniem mogę polecić produkt, który widzicie na zdjęciach. Pomadka ma dosyć jaskrawy kolor, dlatego ładnie wygląda wiosną i latem do zwiewnych sukienek i krótkich spodenek. Jestem z niej bardzo zadowolona, gdyż dosyć długo utrzymuje się na ustach. Pod warunkiem, że nie jem, nie piję itd. Niestety w kontakcie z np. ustami mojego chłopaka, czy kanapką pomadka dosyć szybko ginie. Jest na to jednak rada! Musimy posmarować usta i poczekać aż pomadka dobrze na nich wyschnie, wtedy może utrzymać się nawet do kilku godzin.

Kochani, myślę, że prezent dla dziewczyny musi być wyjątkowy, a zarazem funkcjonalny. Taka, z pewnością jest, pomadka Manhattan. Wszystkie lubimy się malować i dobrze wyglądać, ta delikatna szminka doda uroku i dziewczęcości waszej ukochanej. Jestem pewna, że sprawi jej wiele radości.

prezent dla dziewczyny