Śniadanie… Boże Narodzenie u Tiffany’ego- bransoletka

Witajcie moi Drodzy,

Audrey Hepburn w jednym z najsłynniejszych filmów z jej udziałem zachwyciła się biżuterią od Tiffany’ego. Mowa tu oczywiście o „Śniadaniu u Tiffany’ego”, filmie, który pokochałam na zabój, gdy pierwszy raz go zobaczyłam. Pokochałam też biżuterię tej firmy, gdy pierwszy raz ją założyłam…

Siedzibą firmy założonej w 1837 roku, jest Nowy Jork. Biżuteria i zastawy stołowe to główny obszar jej działalności. Jednym z symboli owej firmy jest kolor Tiffany Blue, który jest zarejestrowanym znakiem towarowym.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o samej firmie to odsyłam Was do Internetu, czyli dzisiejszej skarbnicy wiedzy. Tam znajdziecie historię powstania, rozwoju firmy, jej najlepszych pracowników itp. informacje.

Domyślacie się zapewne, że dzisiejszym pomysłem na prezent dla ukochanej, będzie jakiś element biżuterii. Mam zaszczyt zaprezentować Wam jedyną i niepowtarzalną bransoletkę, którą otrzymałam w prezencie od kuzynki.

Pi?kny prezent dla ukochane

Wykonana jest ze srebra i naturalnych słodkowodnych pereł w kolorze mlecznobiałym. Zapięcie, łańcuszek łączący elementy i serduszka wykonane są ze srebra próby 925. Perły, przeplatane na zmianę z sercami są lekko owalne, wszystkie są praktycznie idealnej wielkości i barwy.

Bransoletka wykonana jest bardzo solidnie, ma już około trzech lat, nigdy nic się nią nie stało, choć noszę ją dosyć często.

Pi?kny prezent dla ukochanej

Jest przepiękna, dodaje uroku i dziewczęcości. Pięknie prezentuje się na ręce, bardzo wygodnie się ją nosi, gdyż nie zaczepia się o elementy ubrania, torebkę itd.

Swoją bransoletkę otrzymałam w oryginalnym woreczku, w kolorze Tiffany Blue. Jeśli zdecydujecie się na zakupy przez Internet uważajcie na podróbki. Nie łudźcie się, że cena może być niska. Niestety jak każda dobra firma, tak i ta narzuca dosyć wysokie ceny za swoje produkty. Powiem Wam jednak, że warto zainwestować w takie cudeńko, bo przetrwa lata i będzie cieszyć oczy przez długi, długi czas.

Marzeniem każdej dziewczyny będzie jakiś element biżuterii firmy Tiffany & Co. Niestety w Polsce nie ma zbyt dużego wyboru produktów tej firmy, dodatkowo są strasznie drogie. Jeśli jednak nie skąpicie wypłaty na prezent bożonarodzeniowy dla swojej ukochanej – Tiffany będzie tym najlepszym 😉